A2 Online Almanca Kursu

A2.1 Almanca Kursu 12 modül, 6 üniteden oluşur. A1 seviyesini tamamlamış Genel Almancada okuma, yazma, konuşma, dinleme alanlarında ilerlemek isteyenler için uygundur. Eğitim canlı eğitmenle, online ortamda gerçekleşir. Dersler kulladığımız materyallerin hepsi dijitaldir, LMS sistemi üzerinden eğitim yönetilir.

Katılımcı sayısı: 4-7 kişi

Kurs başlangıç tarihi: 27 Mayıs 2020

Ders zamanları: ÇARŞAMBA (18:30-19:45) – CUMARTESİ (10:00-11:15)

A2 Online Almanca Kursu İçerik

Haftada 2 gün, 2şer ders saati canlı sanal sınıf ortamında ders gerçekleşir. Toplam 12 modülde, 6 ünite işlenir. Online bütün egzersizler tamamlanır, ayrıca 2 ara sınav, 1 final sınavı gerçekleşir. LMS sistemi üzerinden ödevler kontrol edilir, gelişim takip edilir ve katılımcılara geri bildirimde bulunur.Kurs bitse dahi dijital ortamda yer alan tüm ders kayıtları, materyal ve egzersizlere 1 yıl boyunca giriş yaparak erişebilirsiniz.

içerik

A2 Online Almanca Kursu Kayıt Süreci

Nasıl ileriyoruz?

Online seviye belirleme sınavı + bire bir 20 dak dakika online görüşme (Almanca sözlü seviye belirleme ve sözlü ihtiyaç analizi) & kayıt

Katılımcının LMS sistemine kaydı ve tüm materyallerin tek bir yerden ulaşılabilir olması (her hangi bir materyal ücreti yoktur).

Online canlı sanal sınıf ortamında interaktif materayllerle canlı eğitmenle dersler & website üzerinden giriş yapılarak gerçekleştirilen, egzersizler, sınavlar, eğitmenin paylaştığı ek materyaller, final sınavı. LMS sayesinde her bir öğrenciye kişisel geri bildirim, takip.

A2 Online Almanca Kursumuza kayıt olmak ve daha fazla bilgi almak için bize yazın!

Diğer Almanca seviyelerindeki Online Kursumuz için de bize yazabilirsiniz. Yoğun talep üzerine A1 ve B1 seviyelerinde de Mayıs ayı içinde kurslarımız açılacaktır.

Formunuz tarafımıza ulaştıktan sonra 24 saat içinde mail ya da telefonla tarafınıza dönüş yapabiliriz.

Telefonda bilgi almak isterseniz 02163638144 ya da 05322466827 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  İletişim Formu  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x
  Konuşma başlat
  Naısl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba :)
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?