Almanca Özel Ders Alarak Kısa Sürede Öğrenmek İster Misiniz?

Almanca Özel Ders Alarak Kısa Sürede Öğrenmek İster Misiniz?

Almanca Özel Ders Alarak Almanca’yı Kısa Sürede Hayatınıza Geçirmek Formula Lingua ile Çok Kolay

Almanca’yı hangi amaçla öğrenmek isterseniz isteyin Formula Lingua’nın sizin için hazırladığı birebir Almanca özel ders programı ile Almanca’yı merkezinde öğrenin. Kalabalık sınıflarda herkes için ortak hazırlanan tek tip ders programı ile dil öğrenmek yerine Formula Lingua’nın kişiye özel akademik eğitim çerçevesinde hazırladığı özel programlar ile Almancayı öğrenin. Almanca öğrenmek isteyen gerek iş gerek özel hayatı için bir şekilde öğrenmek isteyen pek çok kişinin ortak kaygısı artikeldir. Çünkü Almancada artikeller vardır. Der, die, das artikelleri ile tanımlanan nesne, özne ve sıfatlar bu kalıba göre şekillenir. Bu da öğrenci için biraz meşakkatli gibi gözükebilir. Oysa Almanca tahmin ettiğiniz kadar karmaşık ve zor değildir. Kadıköy Bağdat caddesinde bulunan Formula Lingua’yı ziyaret ederek, bir çay ya da kahve eşliğinde akademisyen eğitimciler ile görüşebilir, Almancayı ne şekilde öğrenmek istediğinizi açıkça belirtebilirsiniz.

Almanca Özel Ders Programı Formula Lingua’da Birebir Eğitmen Eşliğinde Verilir

Almanca özel ders almak isteyen kişiler Formula Lingua’ya giderek ya da web sayfalarını ziyaret ederek gereken ön bilgiyi alabilir. İletişim adresinden kuruluş ile iletişim kurulabilir. Son derece misafirperver ve pozitif olarak yaklaşan Formula Lingua ile keyifli sohbet eşliğinde öğrenmek istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Başlangıç seviyesinden ileri Almanca seviyesine kadar pek çok aşamada eğitim veren Formula Lingua’ da Almanca öğrenmek hiç de zor değil. İstanbul içerisinde eğitim veren Deutsche Schule ve buna benzer okullar için özel ders de vermektedir. Tıp, hukuk, mühendislik, turizm ve daha birçok dal için mesleki dil eğitimi de veren Formula Lingua birçok kişi için tercih edilen eğitim alanıdır. Kadıköy Moda’da olması ayrıca avantaj sağlamaktadır. İstanbul’un en modern ve nadide semtlerinden birinde eğitim görme şansını yakalamak da kişiyi ayrıcalıklı kılacaktır.

Almanca Özel Ders Programları Birebir ya da En Fazla 4 Kişilik Gruplara Verilmektedir Formula Lingua’da

Formula Lingua’da kişinin ne amaçla dili öğrenmek istediği tespit edilir Bu alanda birebir ya da 3-4 kişilik gruplarda özel eğitim verilir. Almanca dili öğrenmek sanıldığı kadar zor değildir. Ancak her zaman söylediğimiz gibi doğru bir merkezde doğru öğretmenler ile alınan Almanca dersini öğrenmeme şansınız olamaz. Almanca özel ders alarak istediğiniz alanda kolaylıkla Almanca dilini kullanabilirsiniz. Formula Lingua’nın seçkin ekibi ve özveri ile çalışan özel öğretmenleri ile çalıştığınız müddetçe yabancı dil öğrenmek tam bir eğlenceye dönüşür. Yapmanız gereken tek şey Kadıköy Bağdat caddesinde her zaman kapısını sonuna kadar sizin için açan Formula Lingua merkezini ziyaret etmek. Hangi alanda ve ne için Almanca öğrenmek istediğinizi öğretmenlerimizle konuşarak doğru bir çizelge oluşturulur. Tercih sizin.

0 0 vote
Oy Ver
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Konuşma başlat
Naısl yardımcı olabiliriz?
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?