Çocuklar için Almanya’da Dil Okulu

Almanya’nın en güzel bölgelerinde, isterseniz şehirde isterseniz doğa içindeki muhteşem dil okullarına çocuğunuzu Almanca öğrenmek ya da Almancasını geliştirmek üzere yollamak ister misiniz? Güvenilir bir ortamda, hem dil öğrenerek hem de bol bol gezip spor aktivitelerine katılarak çocuğunuz harika bir zaman geçirecek.Çocuklar için Almanya’da dil okulu için doğru yerdesiniz!

Programlar Hakkında Bilgi

 • Almanca dil okullarımız bütün dil seviyelerine uygundur, çocuklar için olan Almanya’daki dil kurslarının dil seviyeleri A1 ya da A2’dir. Öğrenci kursa ilk geldiği gün dil sınavı gerçekleştirilip ona göre bir sınıfa yerleştirilmektedir.
 • Sınıflar en fazla 8-10 kişiliktir, aynı sınıfta kesinlikle ana dili aynı olan öğrenciler yer almamaktadır, bu bakımdan öğrencilere bol bol Almanca konuşma imkânı tanınmaktadır.
 • Derslerde işlenen konuları içeren haftalık testlerle öğrencinin gelişim durumu düzenli olarak ölçülüp iletilmektedir. Almanca her seviyenin sonunda seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. %75’in üzerinde olan öğrencilere sertifika verilmektedir.
 • Aktiviteli ve eğlenceli Almanca Kursları & Güvenilir Ortam

 • Tüm okulların içinde çocuğunuzla 7/24 ilgilenen ve sadece sizin çocuğunuzdan sorumlu kişiler ve revir mevcuttur. Öğrencilerin hepsi, basketbol, yüzme, tenis, binicilik gibi okul bina kompleksi içinde yer alan aktivitelerden faydalanabilmektedir. Boş zaman, oyun, ders, ödev zamanı ve yemek zamanı gibi düzenli bir program dâhilinde bol Almanca konuşarak ve eğlenerek zaman geçirirler.
 • Her Cumartesi tüm gün ve her Çarşamba yarım gün olmak üzere bulundukları bölgenin yakında bir yere öğretmenleri eşliğinde geziler düzenlenir
 • 3 öğün ana yemek ve tüm ara öğünlerin tümü, konaklama, materyal, kurs, günlük geziler, gezilerdeki giriş masrafları ücretlere dahildir.
 • Basketbol, yüzme, masa tenisi, bilardo, futbol, voleybol, binicilik, el işi, doğa yürüyüşü, yelken, tiyatro gibi birçok sanat ve spor aktivitesi öğrencilere sunulmaktadır.
 • Almanya Kurs Programları

  Yer

  Yaş

  Dönem

  Haftalık Almanca Ders Saati

  Günlük Gezi Yerleri

  Konaklama

  Kurs Süresi

  Badschüssenried

  10-14 yaş arası

  Tüm Yıl Açık 25 Münih, Stuttgart, Augsburg, Kempten 2 kişilik balkonlu ve özel duşlu yurt odası 2 hafta -1 yıl
  Lindenberg 10-14 yaş arası Tüm Yıl Açık 25 Münih, Stuttgart, Augsburg, Kempten 3 kişilik balkonlu ve özel duşlu yurt odası veya Aile yanında oda 2 hafta -1 yıl
  Bad Dürkheim 11-14 yaş Temmuz 25 Heidelberg, Speyer, Worms 2-3 kişilik yurt odası 2-4 Hafta
  Berlin-Lehnin 9-13 yaş arası Temmuz 25 Berlin, Postdam Konuk evinde oda (2-3 kişilik) 3 hafta
  Reimlingen 9-12 yaş arası Temmuz 25 Nürnberg, Münih, Stuttgart Konuk evinde özel banyolu oda (2-3 kişilik) 2 ya da 4 Hafta
  Schloss Heessen 9-13 yaş arası Temmuz-Ağustos 25 Köln, Münster, Hamm, Teutoburger Wald, Wöhnesee 2-3 kişilik yurt odası 3 hafta
  Schloss Witgenstein +(Ebeveyn de katılabilir) 7-11 yaş arası Temmuz 25 Köln, Marburg, Bonn 2-3 kişilik yurt odası + ebeveyn için özel banyolu oda 3 hafta

  7-14 yaş arası çocuklara Almanya’da sunduğumuz diğer Almanca Kurslar

  – Almanya’da Okul Ziyareti (en az B2 Seviyesi)
  – Almanya’da Almanca Okula Hazırlık (en az B2 Seviyesi)

  Diğer Almanca Dil Kursu Programları

  Çocuğunuz bir spor dalında profesyonellerden eğitim alıp kendini geliştirirken bir yandan da Almanca öğrensin ve pratik etsin ister misiniz? İşte seçenekler:
  – Almanca Dil Kursu + Binicilik (Reimlingen, Wittgenstein)

  – Almanca Dil Kursu + Kayak (Lindenberg, kış dönemi)

  – Almanca Dil Kursu + Kürek (Berlin-Lehnin)

  – Almanca Dil Kursu + Tenis (Bad Schüssenried)

  – Almanca Dil Kursu + Yelken (Berlin-Lehnin)

  çocuklar-için almanca

  Almanca Özel Ders

  Çocuğunuz Kadıköy Bağdat Caddesi'nde yer alan kurumumuzda Almanca özel ders ile Almancayı küçük yaşta öğrenebilir!

  Devamını Oku..

  KAYIT OL

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x
  Konuşma başlat
  Naısl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba :)
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?