Almancanızı geliştirmek ya da var olan Almanca bilgilerinizi daha ileri bir seviyeye mi taşımak istiyorsunuz? Almancanın konuşma, yazma ve okuduğunu, dinlediğini anlama gibi tüm alanlarını genel olarak ilerletmeye yönelik Genel Almanca özel ders programlarımız tam size göre!

Genel Almanca eğitimlerimizde size daha etkili bir eğitim sunuyoruz, kalabalık sınıflarda zaman kaybetmek yerine, bire bir ya da 3-4 kişilik bir grup eğitiminde çok daha hızlı ve etkin bir şekilde Almanca öğrenebilir veya Almanca bilgilerinizi geliştirebilirsiniz.

Genel Almanca özel ders programlarımızda nasıl ilerlediğimizi size şu şekilde özetleyebiliriz

 • Genel Almanca eğitim programımız başlangıç seviyesinden C1 seviyesine kadar tüm seviyeler için uygundur.
 • Düzenli katılım, performans, ödev ve gerekli ilgiyi gösterdiğiniz takdirde, bire bir özel derslerde 40 ders saati, en fazla 3-4 kişilik gruplarda ise 48 ders saatinde, Almancada 1 kur ilerleme kaydedebilirsiniz.
 • Bire bir Genel Almanca eğitimi almak isterseniz, hafta içi ya da hafta sonu olacak şekilde programınızı ortaklaşa belirlemekteyiz. Eğer grup eğitimlerine katılmak isterseniz, seviyenize uygun bir açık sınıfımıza katılabilirsiniz ya da en fazla 4 kişilik olmak üzere kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.
 • Genel Almanca özel derslerimizi isterseniz bire bir, isterseniz grup içinde olsun, tamamen canlı sanal sınıf ortamında alabilirsiniz!
 • Nasıl ilerliyoruz, içerik nasıl?

  Ön Bilgi Testi

  Almanca ön bilginiz varsa eğitimine katılmadan önce mutlaka yazılı ve sözlü olacak şekilde (dilerseniz online), detaylı bir Almanca seviye belirleme sınavı gerçekleştiriyoruz.

  Donanımlı Eğitim

  Ardından dil seviyenize uygun Almanca ana ders materyallerinizi belirliyoruz. Ayrıca eğitim boyunca size sadece bu materyalleri değil, kurumumuzca hazırlanmış ekstra dil bilgisi, konuşma ve kelime egzersizlerini yardımcı materyal olarak sunuyoruz.

  Performans Ölçümü

  Eğitim boyunca ara sınavlarla ve ders içindeki performanslarınızla sizi ölçüyor, ilerlemenizi gözlemliyoruz. Öğrenme becerileriniz, dildeki güçlü ve zayıf yönlerinize göre gerektiğinde ders programınızı güncelliyoruz.

  Almanya’da Dil Okulları

  Almanya'da Dil Okulu

  Devamını Oku..

  Yöneticiler için Dil Okulu

  Devamını Oku..
  İletişim Formu