Formula Lingua ile Almanya Dil Okulu

Formula Lingua ile Almanya Dil Okulu

Almanca öğrenmek istiyor ancak ne şekilde başlangıç yapacağınızı bilmiyor musunuz? Almanca’yı birkaç kez öğrenmeye çalıştınız ancak her defasında sonu hüsranla mı bitti. Tüm yabancı dillerin öğrenilse de kısa sürede pratik yapmadığınız takdirde unutulacağına inananlardan mısınız? Tüm bu soruların yanıtı evet ise; bizim de yanıtımız Formula Lingua. Niçin Formula Lingua diye soracak olursanız hemen yanıtlayalım. Almanya dil okulu seçiminde Formula Lingua son derece başarılı. Okul kariyerinizin başarısı için Almanca öğrenmeniz yada olan Almancanızın üzerine eklemeniz gerekebilir. Bunun dışında Yurt içi iş ve okul kariyeriniz için Almancayı sula seller gibi konuşuyor ve yazıyor olmanız gerekebilir. Bunun dışında hayatınızın geri kalan kısmını Almanya’da geçirmek istiyor olabilirisiniz. Formula Lingua’nın anlaşmalı okullar ile sağladığı bağlantılardan faydalanabilir, kısa sürede anadiliniz kadar akıcı Almanca konuşabilirsiniz.

Farklı Şehirlerde Eğitim Veren Almanya Dil Okulları

Formula Lingua, Almanya dil okulu seçiminde son derece seçici davranmaktadır. Özenle seçtiği okullarda eğitim verilecek merkezleri bizzat takip etmekte ve yerine gidip görmektedir. Akademisyen öğretmenler eşliğinde birebir yada 3-5 kişilik sınıflarda verilen dersler ile öğrenci kısa sürede dile hakim olabilmektedir. Yurt dışında eğitim almak, yurt içinde dil eğitimi almaktan çok daha etkilidir. Bunun sebebi, verilen eğitimin kalitesi kadar o ülkenin havasını solumakla alakalıdır. Ders bitiminde sınıftaki diğer öğrenciler ile sosyalleşmek adına faaliyetlerde bulunan öğrenci, şehir içi turlar yapabilmekte, dış dünyaya açılabilmektedir. Günlük konuşmaları birebir deneyimleyebilmektedir. Pratik yapacak saha sınırsızdır. Kütüphanelerinden faydalanabilmekte, parktaki bir çocukla pratik yapma fırsatı bulabilmektedir. Bu yüzden Almanya dil okulları için Formula Lingua ile görüşerek genel bilgi alabilirsiniz.

Tel: +90 (216) 363 8144

E-posta: info@formulalingua.com

Çocuklara Özel Almanya Dil Okulu Detayları

Kadıköy Bağdat caddesinde bulunan Formula Lingua’yı ziyaret ederek yurt dışı eğitim tarihlerini ve kurs yerlerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak istiyor fakat bir türlü kurs yerine gidecek zamanı yaratamıyorsanız dert etmeyin. Web sayfasından okulları inceleyebilir, iletişim adresinden Formula Lingua’yı arayabilirsiniz. Empati yeteneği son derece gelişmiş olan eğitmenler eşliğinde konu detaylarını konuşabilir, hangi amaçla sizin ya da çocuğunuzun Almanca öğrenmek istediğini anlatabilirsiniz. Akademisyen öğretmenler size bu konuda yardımcı olacak ve size bir çizelge çıkartacaktır. Çocuğunuzun yaşına ve öğrenme seçeneğine göre kaç haftalık bir ders alması gerektiği, hangi şehir ya da kasabada ikamet etmesi gerektiği konularında detaylı bilgi verecektir. Almanya dil okulu sayesinde çocuğunuz ya da siz kısa sürede Almanca’ ya hâkim olacaksınız. Siz bile inanamayacaksınız.

En Uygun Kurs Yerleri Almanya Dil Okulu Seçenekleri İle Formula Lingua’da

Kendiniz için ya da eşiniz arkadaşınız ve hatta çocuğunuz için Almanca dil okulları bakıyor bir türlü karar veremiyorsanız mutlaka Formula Lingua’ya uğrayın. Yabancı bir ülkede güvende olmak istiyorsanız tabii.

0 0 vote
Oy Ver
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Konuşma başlat
Naısl yardımcı olabiliriz?
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?