10-14 yaş için Almanca ders programları

Çocuğunuz sağlam bir Almanca temeli kazansın mı istiyorsunuz? 10-14 yaş Almanca öğrenmek için en elverişli yaş grubudur. Çocuğunuzun yeni bir dil öğrenmeye son derece açık olduğu bu dönemde Almanca öğrenmesi için doğru yerdesiniz! Çocuklar için Almanca programlarımızla tanışın:

10-14 yaş Almanca özel ders programlarımızda hem öğrencinin en iyi şekilde Almanca alt yapısı oluşturmasını ve bunun dışında da okulda başarı gösterip Almanca bilgisini de ileriki yıllara gittikçe geliştirerek taşımasını hedefliyoruz.

Almanca Ders Programları

  • -İlköğretim öğrencileri için olan Almanca özel ders programlarımız her seviye için uygundur.
  • -Eğitmenlerimizin hepsi pedagojik bilgiye sahip olmakla beraber bu öğrenci grubuna eğitim vermek konusunda deneyimli ve Alman ekolünde eğitim görmüş ana dil seviyesinde Almanca bilen profesyonellerdir.
  • -Eğitim materyalleri olarak Hueber, Klett ve Langenscheidt gibi Almanca eğitiminin önde gelen yayın evlerinin yazılı, görsel ve işitsel materyalleri derslerde kullanılmaktadır.
  • ALEV, ALKEV, İELEV, Denizatı Koleji gibi Almanca eğitim veren ilköğretim okullarının müfredatlarına Almanca özel derslerimizde destek de sağlanmaktadır.
  • -Öğrenciler kurumumuzda bire bir özel ders alabilir ya da kendi seviyesinde ve yaş grubunda olan kapalı (kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz) ya da açık gruplar içinde Almanca eğitim görebilirler.
  • -Dersler minimum 2 ders saatinden (45 + 45 dakika) oluşmaktadır, öğrencinin devam göstermesi ve ilerleme kaydetmesi açısından haftada en az 4 ders saati eğitim almasını önermekteyiz. Bire bir özel derslerde esneklik olduğundan öğrencinin takvimine uygun bir program oluşturulmaktadır.

Nasıl ilerliyoruz, içerik nasıl?

Kelime Dağarcığı

Deutsch für Kinder / Jugendliche B1 seviyesine kadar dil bilgisi, kelime dağarcığı ve genel iletişim becerileri çalışmaları

Destek

Okula yardımcı Almanca desteği (ek kaynaklarla fazladan alıştırmalar vb)

Diyalog

Gündelik Almanca diyalog etkinlikleri & Almanca konuşma aktiviteleri

Dil Yapısı

10-14 yaş grubu için kelime öğrenme ve dil yapısını kavramaya dair etkinlikler Fit in Deutsch, Deutsch für Kinder ve Jugendliche gibi merkezi sertifika sınavına hazırlık

Çocuğunuz Almancayı severek öğrenecek!

Çocuklar için Almanya'da Dil Kursu

İster yaz için isterseniz tüm yıl açık Almanya'da kurslar! Almanya'nın en güzel yerlerinde, bol spor aktiviteleri ile!

Devamını Oku..
KAYIT OL

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Konuşma başlat
Naısl yardımcı olabiliriz?
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?