Teog Almanca Hazırlık

Çocuğunuz Almanca eğitim veren bir ilköğretim okulunda ve de TEOG’da başarı sağlamasını mı hedefliyorsunuz? Türkiye’nin en iyi liselerinde eğitim alabilmesi için sadece Türkçe, Matematik gibi derslerde başarı sağlaması yeterli ne yazık ki değil, TEOG Almanca sorularını da doğru şekilde yanıtlaması gerekiyor!

TEOG Almanca Sınavı Nasıl?

Ülkemizde liseye giriş sınavları sıklıkla değişiklik gösterse de, merkezi sınavların formatı hemen hemen aynıdır. Yani Almanca sınavında TEOG konuları genelde değişiklik göstermemektedir.

Almanca TEOG ile ilgili en başta size iletmemiz gereken bilgi, bu sınavın iyi bir Almanca dil bilgisi temeli gerektirdiğidir. Almancanın A1 ve A2 seviyesi konuları içinde yer alan her şeyden öğrenciler sorumludur. Özellikle boşluk doldurma, diyalog tamamlama, dağınık cümleyi düzenli hale getirme gibi kritik sorular yer almaktadır. Biz bu konuda öğrencilerimize destek sağlıyoruz.

Biz Almanca TEOG Hazırlık programlarımızda nasıl ilerliyoruz?

Seviye Ölçme

Öğrenciye ilk olarak A2 seviyesine kadar dil bilgisi ve kelime bilgilerini ölçen sınav gerçekleştiriyor ve bununla beraber de kendisinin eksikliklerini takip ediyoruz.

Program Hazırlama

Öğrencinin TEOG Almanca sınav konuları (1. Ya da 2. Dönem) dâhilindeki eksikliklerine yönelik olan bir ders programı oluşturuyoruz.

Ölçme

Öğrencinin sınava alışkanlık kazandığı, sürekli ölçülebilir ve ilerleme odaklı bir eğitim programı sunuyoruz. Veliler ile güçlü bir iletişim çemberi oluşturuyoruz.

Konu Anlatımı/Test

Gerekli konu anlatımlarını yapıp deneme sınavları uyguluyoruz.Ders materyalleri olarak da Almanca deneme testleri, cümle ve/veya artikel tamamlama gibi dil bilgisinin kritik alanlarına değinen egzersizler sunuyoruz.

Almanca TEOG Hazırlık programlarımızı ne şekilde uyguluyoruz?

Almanca Grup ve Bire bir Özel Dersler

Devamını Oku..

Almanca Eğitim Metodu

Devamını Oku..
KAYIT OL

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Konuşma başlat
Naısl yardımcı olabiliriz?
Merhaba :)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?