TestDaF hazırlık programlarımız ile başarıyı yakalayın! İster anal ortamda isterseniz bire bir veya grup Almanca özel ders seçenekleri ile TestDaF sınav taktiği ve tecrübesi edinin! Almanya’da lisans veya lisansüstü eğitim görebilmek için girmeniz gereken bir sınav olan TestDaF orta ve üzeri seviyede Almanca bilgisi gerektirmektedir.

 • Bu sınav Almanya’da bir üniversitede dersleri mevcut Almanca bilginizle anlayabileceğinizi ve üniversite içi günlük yaşamda zorluk çekmeyeceğinizi kanıtlar niteliktedir.
 • TestDaF dinlediğini anlama, grafik yorum ve analizi yazma, düşüncelerini sözlü olarak iletme, akademik metinleri anlama gibi birçok bölümden oluşmaktadır. Yani dilin dinleme, anlama, metin üretme, okuduğunu anlama olmak üzere Almanca becerilerinizi çok yönlü bir şekilde ölçmektedir.
 • Bu bakımdan B1 seviyesi itibariyle gerekli dil bilgisi ve kelime temeli sağlanmalı ve metin anlama, üretme gibi alanlarda çalışmalar yapılmalıdır.
 • Bizde TestDaF hazırlık programları İlerleme ve İçerik

 • Sadece TestDaF’a odaklı bir ders programından faydalanabilmeniz için en az B1 seviyesinde Almanca ön bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu bakımdan size öncelikle Almanca seviye belirleme sınavı uygulamaktayız, sınavın ardından mevcut Almanca seviyeniz eğer B1 seviyesinin altında ise sizi Genel Almanca programlarımıza yönlendirmekteyiz
 • TestDaF hazırlık özel derslerimizden bire bir olarak ya da en fazla 3-4 kişilik gruplar içinde faydalanabilirsiniz. Ders gün ve zamanlarını, eğitim süresini, hedefleriniz, eksiklerinize ve de ajandanıza göre kurumumuzla ortak olarak belirleyebilirsiniz. Grup dersi almak isterseniz, kurumumuzla iletişime geçiniz.
 • Almanca Eğitim Metodumuz
 • Almanca Özel Ders Programlarımız
 • Egzersiz

  TestDaF hazırlık özel derslerimizde akademik metin okumaları, grafik yorumlama ve de TestDaF hazırlık kitapları üzerinden (Hueber, Klett) yazılı ve sözlü egzersizler yapılmaktadır.

  Metin Çalışmaları

  TestDaF’da sıkça rastlanan kelime gruplarına yönelik alıştırmalar yapılmaktadır. Düzenli metin üretme çalışmaları ile öğrencinin Almanca metinlerde belirli kalıplara da hâkimiyet kurması sağlanmaktadır.

  Sınav Alışkanlığı

  Eğitim boyunca TestDaF sınavında zamanı doğru şekilde kullanabilmek için öğrenciye sınav alışkanlığı kazandırılmaktadır.

  Hedef Odaklı Eğitim

  Hedef odaklı çalışmalar ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayan bir sistem ile başarıya ulaşın.

  TestDaF'a Almanya'da hazırlanın!

  Almanya'nın birçok yerindeki, isterseniz şehir isterseniz doğa içinde yer alan kurslara katılın!

  Devamını Oku..
  İletişim Formu