Fazla zamanınız yok, ajandanız çok kalabalık ve kısa zamanda Almancada ilerlemek ve/veya Almancanın spesifik alanlarında destek ihtiyacı içinde misiniz? O zaman bire bir Almanca özel ders sizin için en doğru seçenek! İsterseniz bire bir, isterseniz seviyenize ve öğrenme hedeflerinize uygun 3-4 kişilik gruplarda Almanca özel ders alabilirsiniz.

Almanca Özel Ders ile Ne Sunuyoruz?

Size takviminize uygun, ihtiyaçlarınıza yönelik ve hızlı bir şekilde dile hakim olmanızı sağlayan özel bir ders programı ve buna göre de ders materyalleri sağlıyoruz.
Ana dili Almanca olan ya da ana dil seviyesinde Almanca bilen gerekli eğitim tecrübesi ve donanıma sahip eğitim kalitesi sunuyoruz.

Nasıl İlerliyoruz?

Almanca ön bilginiz varsa Almanca seviye belirleme sınavı (sözlü ve yazılı / ayrıca online) ile ilk önce dil yeterliliğinizi ölçüyoruz. Ardından bu test sonucunu inceleyip size Almanca ders programınızı oluşturduktan sonra gerekli ders materyallerinizi sağlıyoruz. İster canlı sanal sınıf ortamında isterseniz kurumumuzun genel merkezinde yüz yüze olarak eğitim alacağınız günleri sizinle ortaklaşa olarak belirliyoruz. Düzenli katılımlarınızla, eğitim boyunca, gerektiği durumlarda, Almancada ilerlemenize göre özel ders programınızı güncelliyoruz.

Almanca özel ders ne vadeder?

 • Almanca özel ders programlarımız dilde hızla yol kat etmenizi ve terzi işi tarzında kaliteli bir eğitim almanızı vaad eder.

1 Kur ne kadar zaman alıyor?

Almanca özel derslerde 1 kur 40 ders saati (bire bir) ve 48 ders saati (3-4 kişi) olarak kabul edilmektedir. Bir ders saatimiz 45 dakikadır, her ders oturumu en az 2 ders saatinden (90 dakika) oluşmaktadır.

Hangi günler Almanca özel ders alabilirim?

Almanca bire bir özel ders almak hedefindeyseniz hafta için ve/veya hafta sonu seçeneklerimiz mevcuttur. Grup derslerde ise kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ne kadar sıklıkta ders almalıyım?

Almancada hızlı ilerlemek istiyorsanız o dil ile ne kadar kuşatılırsanız o kadar iyi olacaktır, bu bakımdan özellikle başlangıç seviyesindeyseniz haftada en az 4 ders saati Almanca özel derslere katılmanızı tavsiye ederiz.

Online Almanca bire bir ya da grup özel ders alabilir miyim?

Online Almanca özel ders almanızın sakıncası yoktur, sunduğumuz tüm hizmetleri sanal ortamda da canlı olarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Canlı sanal sınıf ortamındaki eğitimlerimizde kullandığımız ders materyalleri uygundur.

Almanca Seviyeler ve Programlar

Hızlı ve Etkili Almanca Özel Dersler
Almanca dil seviyenize ve öğrenme hedeflerinize hitap eden Almanca özel ders programlarımız var! Seviyenize ve hedeflerinize uygun programı seçin ve derslere başlayarak bir kurstan çok daha kısa bir sürede ilerleme kaydedin!

 • Almanca özel ders programlarımızın hepsi kurumumuzda ya da canlı sanal sınıf ortamında gerçekleştirilir.
 • 1 kurluk ilerleme katilim ve gerekli çabayı da sarf ettiğiniz takdirde 48 ders saatidir.
 • Tıp Almancası ve İş Almancası alanındaki eğitimlerimiz için B1 üzerinde Almanca bilmeniz gerekmektedir.
 • Almanya ve Avusturya gibi ülkelerde lisans veya üzeri eğitim görebilmek ya da iş hayatına devam edebilmek için genelde B2 seviyesi şart koşulur.
 • Ders Programı

  A1

  A2

  B1

  B2

  C1

  C2

  Genel Almanca

  x

  x x x x x
  Almanca Konuşma Sınıfı x x x x
  Çocuklar için Almanca x x x
  Gençler için Almanca x x x x
  TestDaF & DSD 1 x x
  Mesleki Almanca x x x x
  Abitur/Matura & DSD 2 x x

  Hedeflerinize Yönelik Almanca Özel Ders Programları

  • İster bire bir özel ders, isterseniz 3-4 kişilik sınıflarda akademisyen seviyesinde Almanca eğitmenlerle hedefinize uygun içerikler oluşturuyoruz!

  Genel Almanca

  Almanca öğrenmek ya da var olan Almanca bilgilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Dil bilgisi, konuşma, anlama gibi dil eğitiminin tüm alanlarını içeren güncelik Almanca ders programları ile tanışın!

  Devamını Oku..

  TestdaF Hazırlık

  Almanya'da akademil eğitim almadan önce mutlaka girmeniz gereken sınavlardan biri olan TestDaF sınavına yönelik dersler

  Devamını Oku..

  Skype üzerinden Almanca Özel Dersler

  Nerede olursanız olun bu Almanca öğrenmenize engel değil. Canlı sanal sınıf ortamında Almanca sınavlara hazırlanın, bol bol konuşma pratiği yapın!

  Devamını Oku..
  İletişim Formu  Eğitmen Profili

  Her şey alanında uzman, öğretmeyi seven bir eğitmenle başlar.Eğitmen profiline buradan ulaşabilirsiniz.

  Devamını Oku..